STRONY WWW

Pojęcie „tworzenie stron www” jest bardzo pojemne – od zdefiniowania potrzeb, przez pomysł i wykonanie aż do wdrożenia strony internetowej, pozycjonowanie i jej utrzymanie. Na każdym etapie prac strona www wymaga wiele uwagi – nieważne czy jest to prosty landing page (np. onepager) czy skomplikowany sklep internetowy.

Każdy projekt strony internetowej jest inny, jednak wszystkie posiadają wspólne cechy.  Troska o responsywność, user experience (UX), user interface (UI) czy intuicyjność dotyczy wszystkich projektów. W każdym przypadku niezwykle istotna jest szata graficzna, unikalne treści i oprogramowanie, dzięki którym powstaje strona przyjazna wyszukiwarkom i użytkownikom.

Profesjonalne wdrożenie strony www zaczyna się od analizy potrzeb klienta i propozycji serwisu najbardziej do nich dostosowanego. Następny krok polega na przygotowaniu makiet, dzięki którym powstająca strona nabierze kształtu, wypełnionego potem projektem graficznym oraz tekstami. Całość zostanie oprogramowana, przetestowana i, po akceptacji, umieszczona na serwerze.