CONTENT

Marketing treści tworzy rozwiązania, w których stawiamy na zaangażowanie odbiorcy. Content jest sposobem na zaistnienie i pozostawienie konkurencji z tyłu. Wartościowe treści, interesujące teksty, przykuwające wzrok grafiki, merytoryczne porady czy video marketing budzą zainteresowanie odbiorców i skłaniają do powrotu. A o to przecież chodzi!

Ilość dostępnych w sieci treści przekracza możliwości ich przyswajania. Dlatego trzeba wyróżnić się, sprawić by odbiorcy czekali na publikacje marki, sami ich poszukiwali i udostępniali jak swoje. Dzieje się tak tylko z contentem, który stanowi dla odbiorcy wartość, odpowiada jego potrzebom – a potrafią być one bardzo zróżnicowane.

Tworzenie treści to wymagający proces. Content marketing to zarówno pojedynczy post publikowany na Facebooku, jak i ekspercki tekst na bloga. Każdy rodzaj publikacji musi zawierać przekaz będący odbiciem przyjętej strategii – pod kątem treści oraz formy. Pracuje nad nim wiele osób – stratedzy, graficy i copywriterzy.

Przygotowujemy materiały, które angażują i budują relacje na linii marka – odbiorca. Tutoriale, infografiki, video, teksty – design i copywriting mamy opanowane do perfekcji. Niezależnie od kanału komunikacji – od prasy po media społecznościowe.