LIVE GREEN – APLIKACJA MOBILNA DLA KONSUMENTÓW.

Stworzyliśmy pierwszą w Polsce aplikację, która pomagała konsumentom w dokonywaniu wyborów – podczas zakupów. Aplikacja wyjaśnia 170 różnych europejskich etykiet na opakowaniach produktów ekologicznych:

Znaki można odczytać po pobraniu i uruchomieniu aplikacji, a następnie skierowaniu telefonu lub tabletu na wybrane oznaczenie i zeskanowaniu obiektu. Pobrany obraz jest wysyłany do serwerów, gdzie jest przetwarzany i odnajdywany w zasobach bazy danych. Do użytkownika wraca wynik w postaci identyfikatora i na tej podstawie w aplikacji wyświetla się informacje o danym znaku. Ponadto użytkownik aplikacji ma dostęp do opisu ponad 170 oznaczeń z poziomu katalogu znaków.

Innym elementem zawartym w aplikacji jest zbiór 20 opowiadań o tematyce ekologicznej. Historie powstały specjalnie na potrzeby kampanii Green Cross Poland. W ich nagraniu wzięły udział polskie gwiazdy, którym bliska jest ekologia.

Aplikacja ‘Live Green’ zawiera także zestaw ponad 150 porad ekologicznych, które będą podpowiadały, jak dbać mądrze o środowisko, na co zwracać uwagę kupując kosmetyki, jak ekologiczne jeździć samochodem, dlaczego skręcać kaloryfery i zamykać okna przed wyjściem z mieszkania?

Partnerami merytorycznymi kampanii są Wielkopolski Instytut Jakości we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu.

https://itunes.apple.com/us/app/live-green-by-green-cross/id731338708?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.krzkacz.livegreen&hl=pl

Podoba się Tobie to co robimy? Skontaktuj się z nami.

Na każde pytanie odpowiadamy w ciągu 24h. Sprawdź nas 🙂

 

Kontakt